Waglewski Fisz Emade

WAGLEWSKI FISZ EMADE powracają po 7 latach z nową płytą!
Trzeci album Wojciecha, Bartosza i Piotra Waglewskich ukaże się jesienią 2020.

Właśnie zakończyły się nagrania w warszawskich Studio S4 i W dobrym tonie studio, nagrania, na które czekać musieliśmy aż siedem lat!

Ogromny sukces dwóch pierwszych płyt - platynowa „Męska Muzyka” i niemal platynowa „Matka, Syn, Bóg” - pozwalają nam mieć pewność, że kolejne spotkanie tych wyjątkowych osobowości, zaowocuje ważnym wydarzeniem artystycznym.

Album, który składać się będzie z dwunastu utworów, pojawi się w sklepach już w październiku. Pierwszy singiel usłyszymy jeszcze tego lata. Wydaniu albumu towarzyszyć będzie trasa koncertowa. Płyta ukaże się nakładem wytwórni Mystic Production. Za realizację projektu odpowiedzialne jest ART2 Music

Rozwiń

Jak dokonać rezerwacji?

Przesuwając kursorem myszy po planie sali pojawi się cena biletu jak i ilość wolnych miejsc w każdym z sektorów. Po kliknięciu w wybrany sektor pokażą się poszczególne miejsca - kolory wskazują dostępność i kategorię cenową. Wystarczy zaznaczyć wybrane miejsca i przejść dalej do formularza rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Dostępne bilety

Wybierz sektor z planu sali