Głowa w piasek - W. Książkiewicz, M. Stużyńska, P.Holtz w spektaklu Teatru Polonia

Niezwykle zabawna, a równocześnie poruszająca historia spotkania trzech kobiet, które różni podejście do życia, seksu, rodziny i wychowywania dzieci. W trakcie pełnego humoru i refleksji spotkania bohaterki stawiają sobie pytania o tolerancję, akceptację i miłość.
Zapracowana rozwódka (Książkiewicz), frywolna przyjaciółka (Holtz) i konserwatywna pani domu (Stużyńska) wpadają na siebie, by wyjaśnić problem związany z ich dziećmi. W trakcie niezwykłej konfrontacji wypełnionej zabawnymi sytuacjami i nieoczekiwanymi dialogami bohaterki wchodzą na terytorium nieznanych relacji i odkrywają, że mimo swoich różnic mają wiele wspólnego.
„Głowa w piasek” to komedia, która na równi bawi i skłania do refleksji, pozostawiając w sercach widzów pozytywne emocje i otwartość na innych.
Sprawdź repertuar i zarezerwuj bilety na komedię teatralną „Głowa w piasek”.
Obsada:
Paulina Holtz
Weronika Książkiewicz
Magdalena Stużyńska

Reżyseria:Maria Seweryn
Tłumaczenie:Elżbieta Woźniak
Scenografia i kostiumy:Zuzanna Markiewicz
Reżyseria światła:Rafał Piotrowski
Realizacja dźwięku:Marcin Głos
Asystentka ds. scenografii i kostiumów:Małgorzata Domańska
Producent wykonawczy:Rafał Rossa
Asystent producenta wykonawczego:Michał Kaszak

Rozwiń

Jak dokonać rezerwacji?

Przesuwając kursorem myszy po planie sali pojawi się cena biletu jak i ilość wolnych miejsc w każdym z sektorów. Po kliknięciu w wybrany sektor pokażą się poszczególne miejsca - kolory wskazują dostępność i kategorię cenową. Wystarczy zaznaczyć wybrane miejsca i przejść dalej do formularza rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Dostępne bilety

Wybierz sektor z planu sali